Lietuviška versija (LT)
English version (EN)
Kaip pakeisti paslaugų teikėją arba perleisti domeną kitam asmeniui?
1. Įsitikinkite, kad turite galimybę prisijungti prie Domenų turėtojų srities.
Procedūrai inicijuoti reikalingas Jūsų elektroninis paštas, susietas su domenu (jo adresą galima patikrinti Whois duomenų bazėje), ir Jūsų, kaip užsakovo, ID (jei jo nežinote, klauskite Jus aptarnaujančio paslaugų teikėjo)
Dėl elektroninio pašto adreso, susieto su domenu, keitimo ar Jūsų, kaip užsakovo, ID nustatymo kreipkitės į Jus aptarnaujantį paslaugų teikėją.
2. Naudodami užsakovo ID ir slaptažodį, kurį nurodėte aktyvuodami paskyrą, prisijunkite prie Domenų turėtojų srities.
Jei dar neaktyvavote savo paskyros, aktyvuokite ją.
Jei neturite ar pamiršote aktyvavimo kodą, jums gali būti sugeneruotas naujas aktyvavimo kodas.
3. Prisijungus prie Domenų turėtojų srities pasirinkite domeno, dėl kurio norite inicijuoti paslaugų teikėjo keitimo arba perleidimo procedūrą, vardą.
Perleidimas reiškia, kad po procedūros užbaigimo teisės į konkretų domeną pereis įgijėjui, tapsiančiam to domeno turėtoju.
Paslaugų teikėjo keitimas reiškia, kad po procedūros užbaigimo aptarnaujančiu taps kitas paslaugų teikėjas vietoj esamo.
Jūs negalėsite inicijuoti perleidimo procedūros, jei nepraėjo 30 dienų nuo domeno vardo registravimo, arba nuo paskutinio perleidimo, arba nuo domeno įkūrimo "karantino" laikotarpiu. Šiais atvejais turite sulaukti 30 dienų termino pabaigos arba siųsti .lt domeno administratoriui prašymą paankstinti procedūros leistinumą dėl svarbių priežasčių (jas išdėstykite). Prašymą galite siųsti faksu: (8~37) 30 06 43
4. Jei inicijuojate perleidimo procedūrą, įgijėjas turi nedelsdamas susisiekti su savo pasirinktu paslaugų teikėju, kad jis užbaigtų perleidimą.
Inicijuota perleidimo procedūra turi būti užbaigta per 7 dienas. Jei nustatytu terminu procedūra nebuvo užbaigta, ji turi būti inicijuota iš naujo.
5. Jei inicijuojate paslaugų teikėjo keitimo procedūrą, susisiekite su naujai pasirinktu paslaugų teikėju, kad jis užbaigtų keitimą.
Inicijuota paslaugų teikėjo keitimo procedūra turi būti užbaigta per 7 kalendorines dienas. Jei nustatytu terminu procedūra nebuvo užbaigta, ji turi būti inicijuota iš naujo.