Raskite .lt domeną

Skaitmeninio marketingo dirbtuvės Klaipėdoje

Skaitmeninio marketingo dirbtuvės Klaipėdoje

Kaip sukurti ir vystyti tobulą interneto svetainę ar el. parduotuvę?

Renginio laikas: 2019 m. lapkričio 12 d. (antradienis) 10:00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda).
Auditorija: renginys skirtas visiems, kurie nori sukurti arba tobulinti interneto svetaines bei pradėti ar auginti sėkmingą verslą.

Darbotvarkė:

10.00 – 10.15   Klaipėdos miesto savivaldybės parama SVV. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Inovacijų ir ekonomikos departamento Tarptautinių ryšių ir ekonominės plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Gabrielė Martusevičienė.
10.15 – 10.50 Kaip internetinė svetainė padeda pasitikrinti verslo idėją ir pritraukti pradinį finansavimą? Startuolių rinkodaros ekspertas dr. Donatas Jonikas
10.50 – 11.30 Domeno registravimas ir interneto svetainės ar el. parduotuvės kūrimas: apie ką reikėtų pagalvoti? Kauno technologijos universiteto (KTU) Interneto paslaugų centro DOMREG rinkodaros ir komunikacijos specialistas Vaidotas Jakuška.
11.30 – 12.00 Pertrauka
12.00 – 15.00 Skaitmeninio marketingo dirbtuvės: domeno vardo tikrinimas ir registravimas, serverio paslaugų teikėjo pasirinkimas ir DNS, serverio paslaugų valdymas, interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės su WordPress TVS sukūrimas, dizaino pritaikymas, SEO draugiško turinio kūrimas ir publikavimas, vartotojų pritraukimas, svetainės tikrinimas ir saugumas. Rekomenduojame turėti nešiojamą kompiuterį, nes turėsite galimybę sukurti savo svetainę ar el. parduotuvę praktiškai.

Renginys NEMOKAMAS, kviečiame registruotis ir dalyvauti.
Registracija vyks iki š. m. lapkričio 11 d. čia: https://forms.gle/6TX49VyFiRPUuByw8
Klausimus iš anksto ir renginio metu galima užduoti čia: http://sli.do/domreg
Tel.: +370 684 50212, el. p.: erika@kmtp.lt

Renginio organizatoriai ir partneriai:
Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, http://www.kmtp.lt/
KTU Interneto paslaugų centras DOMREG, www.domreg.lt

Publikuota 2019-10-10