Raskite .lt domeną

Skaitmeninio marketingo dirbtuvės Ukmergėje

Ukmergiškiai, kurie norėjo registruoti domeną, sukurti interneto svetaines ir elektronines parduotuves, daugiau sužinoti apie paramą smulkiajam ir vidutiniam verslui, galėjo tai padaryti 2019 m. rugsėjo mėn. vykusiose Skaitmeninio marketingo dirbtuvėse. Šis nemokamas renginys sudomino per penkias dešimtis ukmergiškių – smulkaus ir vidutinio verslo atstovų, ūkininkų, tautodailininkų, menininkų.

Plačiau apie renginį skaitykite Ukmergės rajono laikraščio „Gimtoji žemė“ publikacijoje. http://www.gzeme.lt/2019/09/27/ukmergiskius-sukviete-skaitmeninio-marketingo-dirbtuves/

Skaitmeninio marketingo dirbtuvės Ukmergėje

Darbotvarkė:

13.30 – 14.00   Registracija
14.00 – 14.10 Įžanginis žodis. Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, Kauno technologijos universiteto (KTU) Interneto paslaugų centro DOMREG vadovė Daiva Tamulionienė.
14.10 – 14.40 Ukmergės rajono savivaldybės paramos smulkiam ir vidutiniam verslui (SVV) fondo priemonių pristatymas. Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Lina Baublienė.
14.40 – 15.00 Diskusija, kiek Ukmergės verslas yra pažengęs internete. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Ukmergės filialo vadovas Regimantas Baravykas.
15.00 – 15.40 Kodėl versle svarbus skaitmeninis marketingas? Domeno registravimo ir interneto svetainės kūrimo gido pristatymas. Kauno technologijos universiteto (KTU) Interneto paslaugų centro DOMREG rinkodaros ir komunikacijos specialistas Vaidotas Jakuška.
15.40 – 16.00 Kavos pertrauka
16.00 – 18.00 Skaitmeninio marketingo dirbtuvės: domeno vardo tikrinimas ir registravimas, serverio paslaugų teikėjo pasirinkimas ir DNS, serverio paslaugų valdymas, interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės su WordPress TVS sukūrimas, dizaino pritaikymas, SEO draugiško turinio kūrimas ir publikavimas, vartotojų pritraukimas, svetainės tikrinimas ir saugumas.

Renginio organizatoriai ir partneriai:
Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centras, www.ukmergėinfo.lt
KTU Interneto paslaugų centras DOMREG, www.domreg.lt
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Ukmergės filialas, www.cci.lt
Ukmergės rajono savivaldybė, www.ukmerge.lt

Publikuota 2019-08-28