Raskite .lt domeną

Įkurk domeną ir laimėk iPad planšetę!

Švęsdami .lt domeno 30 metų sukaktį kviečiame registruoti .lt domeno vardą ir dalyvauti žaidime! Birželio mėn. įkūrę antro lygio .lt domeną galite laimėti vertingą prizą – planšetinį kompiuterį „Apple iPad 10.2“.

Domreg žaidimas 30 metų

Kaip dalyvauti?

  1. Įkurkite .lt domeną interneto svetainei, parduotuvei, tinklaraščiui ar elektroniniam paštui. Tai padaryti galima per bet kurį Lietuvos ar užsienio paslaugų teikėją: https://www.domreg.lt/paslaugu-teikejai/
  2. Visi .lt domenai, įkurti nuo 2022 m. birželio 1 d. 00.00 val. iki 2022 m. birželio 30 d. 23:59 val., dalyvauja žaidime.
  3. Laimingasis, kuriam atiteks prizas, bus išaiškintas burtų keliu.

Žaidimo „Įkurk domeną ir laimėk“ sąlygos:

  • Žaidimo organizatorius – Kauno technologijos universitetas, Interneto paslaugų centras (www.domreg.lt), administruojantis aukščiausio lygio .lt domeną.
  • Prizas žaidimo laimėtojui – planšetinis kompiuteris „Apple iPad 10.2", Wi-Fi, 64GB, Space Gray (2021)“
  • Žaidimo objektų fiksavimas prasideda 2022 m. birželio 1 d. 00.00 val. ir baigiasi 2022 m. birželio 30 d. 23:59 val.
  • Objektai yra per šį apibrėžtą laikotarpį naujai įkurtų .lt antro lygio domenų vardai, išskyrus patenkančius į blokuojamų žymenų sąrašą. Žaidimo objektais nelaikomi domenų vardai, identifikuojantys .lt antro lygio domenus, kurių atžvilgiu nurodytu laikotarpiu buvo atliktos sustabdymo, perleidimo, perdavimo, perėmimo, panaikinimo ir (arba) įkūrimo „karantino“ laikotarpiu procedūros;
  • Dalyviai yra domenų, kurių vardai yra žaidimo objektai, turėtojai, išskyrus Kauno technologijos universitetą, jo darbuotojus ir domenų turėtojus iš šalių, kurioms taikomos sankcijos;
  • Laimėtojas nustatomas burtų keliu ir paskelbiamas interneto svetainėje www.domreg.lt bei žaidimo organizatoriaus valdomose socialinių tinklų paskyrose.
  • Prizas laimėtojui bus išsiunčiamas registruota siunta pagal gyvenamąją (fiziniams asmenims) ar registravimo (juridiniams asmenims) vietą EEE ribose. Žaidimo laimėtojui per 15 kalendorinių dienų nuo viešo rezultatų paskelbimo ir pranešimo elektroniniu paštu išsiuntimo dienos nepareiškus sutikimo priimti prizo, laikoma, kad žaidimo laimėtojas prizo atsisakė.

Publikuota 2022-06-01