Raskite .lt domeną

Domreg seminaras paslaugų teikėjams 2014 m.

2014 m. birželio 6 d. vyko Kauno technologijos universiteto (KTU) Interneto paslaugų centro DOMREG organizuotas seminaras interneto paslaugų teikėjams, kurio metu buvo pristatyta ir aptarta nauja .LT procedūrinio reglamento redakcija.

Viena aktualiausių naujovių – seminare pristatyta daugiamečio (iki 5 metų) domenų pratęsimo galimybė. Pasak DOMREG atstovų, tokios galimybės reikėjo, nes ne visiems užsakovams dėl įvairių priežasčių yra patogu metų laikotarpiui baigiantis kaskart pratęsti domeno galiojimo terminą. Yra daug tarptautiniams verslams ar įvairiems ilgalaikiams projektams skirtų interneto vardų, kurie dėl patogumo iš karto registruojami keliems metams.

Nepratęsus domeno galiojimo termino, domenas patenka į „karantiną“ ir dar yra saugomas 30 dienų. Per šį laikotarpį užsakovui neatkūrus domeno vardo, jis laikomas išregistruotas. Išregistruotą interneto vardą vėl gali įkurti bet kuris norintis užsakovas, todėl pavėlavus pratęsti ir iš „karantino“ atkurti domeną, atsiranda rizika jį prarasti.

Seminaro pranešimai parsisiųsti:

Publikuota 2014-06-10