Raskite .lt domeną

Nemokamas seminaras Biržuose

Biržų pilies arsenalo salėje 2020 m. liepos 8 d., vyko nemokamas renginys, skirtas visiems, kurie nori sukurti arba tobulinti interneto svetaines bei el. parduotuves. Plačiau apie renginį ir gražiausio lietuviško interneto vardo apdovanojimą skaitykite čia.

Seminaras Biržuose

Programa:

15.00 – 15.10   Gražiausio lietuviško interneto vardo konkurso nugalėtojo - domeno sukįkaimą.lt apdovanojimas. Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas, Kauno technologijos universiteto (KTU) Interneto paslaugų centro DOMREG vadovė Daiva Tamulionienė.
15.10 – 15.40 Kaip pasirinkti domeno vardą interneto svetainei ar el. parduotuvei? Kauno technologijos universiteto (KTU) Interneto paslaugų centro DOMREG rinkodaros ir komunikacijos specialistas Vaidotas Jakuška
15.40 – 16.10 Kaip internetinė svetainė padeda pasitikrinti verslo idėją ir pritraukti pradinį finansavimą? Startuolių rinkodaros ekspertas dr. Donatas Jonikas
16.10 – 16.40 Kaip projektas sukįkaimą.lt padeda regiono kaimo ir verslo bendruomenėms? Asociacijos „Suk į kaimą“, Rokiškio vietos veiklos grupės pirmininkė Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė, Biržų rajono verslininkų asociacijos prezidentė, „Versli Lietuva“ atstovė Neringa Trinskienė, verslininkai.
16.40 – 17.00 Kavos pertrauka.
17.00 – 17.40 Demonstracija, kaip pačiam be programavimo žinių sukurti interneto svetainę. Domeno vardo tikrinimas ir registravimas, serverio paslaugų teikėjo pasirinkimas ir DNS, serverio paslaugų valdymas, interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės su WordPress TVS sukūrimas, dizaino pritaikymas, SEO draugiško turinio kūrimas ir publikavimas, lankytojų pritraukimas, svetainės tikrinimas ir saugumas.

Publikuota 2020-06-29