Raskite .lt domeną

Kaip pakeisti aptarnaujantį paslaugų teikėją?

Šiam tikslui Jūsų paskyra interneto svetainėje www.domreg.lt/registrant turi būti aktyvuota.

Informaciją apie tai, kaip aktyvuoti paskyrą, rasite čia.

Norėdami pakeisti aptarnaujantį paslaugų teikėją:

 1. Pasirinkite akredituotą paslaugų teikėją, kuriuo paslaugomis pageidaujate naudotis vietoj esamo. Akredituotų paslaugų teikėjų sąrašą rasite čia. Susisiekite su pasirinktu paslaugų teikėju, sutarkite dėl paslaugų teikimo ir paslaugų teikėjo keitimo procedūros užbaigimo sąlygų.
 2. Prisijunkite prie savo paskyros interneto svetainėje www.domreg.lt/registrant, įvedę identifikatorius (domeno turėtojo ID, t. y. RN[numeris], ir slaptažodį).
  2.1. Pasirinkite meniu punktą „Mano domenai“.
  2.2. Skiltyje „Domenai inicijavimui“ varnele pažymėkite domeną, kurio aptarnaujantį paslaugų teikėją norite pakeisti.
  2.3. Spauskite mygtuką „Inicijuoti domenų paslaugų teikėjo keitimą“.
  2.4. Atsidariusio lango išskleidžiamame laukelyje „Paslaugų teikėjas“ pasirinkite pageidaujamą paslaugų teikėją ir spauskite mygtuką „Inicijuoti paslaugų teikėjo keitimą“.
  2.5. Jeigu procedūra yra sėkmingai inicijuota, pažymima: „Domeno [domeno vardas].lt paslaugų teikėjas gali būti pakeistas į [pasirinkto paslaugų teikėjo pavadinimas]. Procedūrai užbaigti susisiekite su [pasirinkto paslaugų teikėjo pavadinimas] ir užsakykite paslaugų teikėjo keitimo paslaugą.“
 3. Informuokite pasirinktą paslaugų teikėją apie inicijuotą procedūrą, kad jis per 7 kalendorines dienas tą procedūrą užbaigtų. Tinkamai užbaigus procedūrą, WHOIS duomenų bazėje rodomas naujas aptarnaujantis paslaugų teikėjas. Jei nustatytu terminu paslaugų teikėjo keitimo procedūra nebuvo užbaigta, galite inicijuoti ją iš naujo, kaip nurodyta aukščiau.