Raskite .lt domeną

Kaip aktyvuoti paskyrą?

Tam reikalingas domeno turėtojo elektroninis paštas, susietas su domenu, ir domeno turėtojo ID. Šią informaciją arba jau esate gavę elektroniniu paštu pirmą kartą registruodami domeną, arba ją nurodo aptarnaujantis paslaugų teikėjas. Jeigu paslaugų teikėjas vengia ar atsisako tai padaryti, kreipkitės į .lt domeno administratorių (kaip yra paaiškinta čia).

Norėdami pakeisti domeno turėtojo elektroninio pašto adresą, susietą su domenu, kreipkitės į aptarnaujantį paslaugų teikėją.

Norėdami aktyvuoti paskyrą:

  1. Interneto svetainėje www.domreg.lt atitinkamuose laukeliuose įveskite domeno turėtojo ID, t. y. RN[numeris], elektroninį paštą bei patvirtinimo kodą iš paveikslėlio ir spauskite mygtuką „Siųsti aktyvavimo informaciją“.
  2. Jeigu yra suvesti teisingi duomenys, pažymima: „Domeno turėtojo RN[numeris] paskyros aktyvavimo informacija išsiųsta el. pašto adresu [el. pašto adresas]“. Nurodytu elektroniniu paštu gausite patvirtinantį laišką su specialiai sugeneruota nuoroda, kurią atvėrę spauskite mygtuką „Prisijungti“. Tokiu būdu Jūsų paskyra interneto svetainėje www.domreg.lt/registrant bus aktyvuota.

Atkreipiame dėmesį, kad elektroniniu paštu išsiųsta specialiai sugeneruota nuoroda yra vienkartinė, t. y. galioja tik vienam atvėrimui ir prisijungimui. Paspaudus antrą kartą tą pačią nurodą, bus parodyta žinutė, jog prisijungimo kodas yra nebegaliojantis. Tokiu atveju pakartokite paskyros aktyvavimo procedūrą iš naujo.