Raskite .lt domeną

Kaip pratęsti teisių į domeną galiojimo terminą?

Procedūra gali būti atlikta per laikotarpį nuo domeno vardo registravimo iki domeno panaikinimo. Šią procedūrą atlieka aptarnaujantis paslaugų teikėjas pagal susitarimą su domeno turėtoju.

Norėdami pratęsti terminą kreipkitės į aptarnaujantį paslaugų teikėją ir nurodykite pageidaujamą pratęsimo trukmę metais (nuo 1 iki 5).

Pratęsimo procedūra yra užbaigta, kai WHOIS duomenų bazėje pasikeičia nurodyta termino pabaiga. Jeigu terminas WHOIS duomenų bazėje lieka nepakeistas, nors pateikėte užsakymą ir už pratęsimą susimokėjote, kreipkitės į aptarnaujantį paslaugų teikėją.

Paslaugų teikėjų siūlomos pratęsimo kainos gali skirtis. Jei netenkina aptarnaujančio paslaugų teikėjo kaina ar aptarnavimas, pirma pakeiskite paslaugų teikėją (iki einamojo termino pabaigos), po to – užsisakykite pratęsimą.

Informaciją apie tai, kaip pakeisti aptarnaujantį paslaugų teikėją, rasite čia.

Teisių į domeną galiojimo terminui turi įtakos perleidimo procedūra bei domeno įkūrimas „karantino“ laikotarpiu – šiais atvejais terminų eiga prasideda iš naujo nuo šių procedūrų užbaigimo.

Žinotina, kad .lt domeno administratorius neįspėja domeno turėtojų apie einamojo termino pabaigą. Todėl rekomenduojama nepamiršti laiku užsisakyti pratęsimą arba sulygti su aptarnaujančiu paslaugų teikėju dėl savaiminio pratęsimo nustatymo.